פגישת ייעוץ


בטרם נקיטה בכל פעולה משפטית- בין אם מתקפה ובין אם הגנה (לאחר שקיבלתם לידיכם סט תביעות ‘מלבב’)- הכרחי לקבוע פגישת ייעוץ עם עו”ד מומחה ומנוסה בתחום על מנת להבין מהן האפשרויות העומדות לרשותכם, ועל מנת להבין את המורכבות האמיתית של הסיטואציה לפניה הינכם ניצבים.

אף אם טרם החלטתם לפעול והינכם מצויים עדיין בשלב ההתלבטות והבלבול, מומלץ לקבוע פגישת ייעוץ מקדמית ש”תעשה סדר” ותשים סוף ל”עצות” ושמועות שונות של מכרים ו”יודעי דבר”.

זכרו, כי פעמים רבות יש לבצע הכנות מקדמיות בטרם הפציחה בהליכים משפטיים, ועל כן חשוב להתייעץ מראש ולהבין מהן הפעולות הנדרשות.

שימו לב כי יש לקבוע פגישת ייעוץ ללא כל מחויבות על מנת להתרשם באופן מיטבי מאישיותו וכישוריו של עורך דין עמו אתם נפגשים.

בשלב הבא- ומאחר ומדובר, פעמים רבות, בהליך ממושך, ובכל מקרה מתיש נפשית, מומלץ להתקשר עם עורך דין אשר “האני מאמין שלו” וגישתו תואמים את ציפיותיכם ויעדיכם.

מומלץ אף לבחון ולדרוש מראש האם העורך דין עמו הינכם נפגשים בפגישה הראשונית, הוא העו”ד אשר ילווה אתכם באופן אישי במהלך כל ההליך או לאחר הפגישה הראשונית, יועבר התיק לטיפולו של שכיר או שותף אחר במשרד.

עוד חשוב ביותר לבדוק במהלך פגישת הייעוץ האם מדובר בעורך דין העוסק ב”מגוון” תחומים או בעורך דין המתמחה ספציפית בעניין המבוקש. זכרו, כשם שרופא אינו יכול להיות רופא מומחה בכל תחום רפואי, כך גם עורך דין מקצועי הוא עורך דין המתמחה בתחומים ספציפיים בלבד.

כנרת בר-לב , עורכת דין ומגשרת . קויפמן 2,בית הטקסטיל,תל אביב,קומה 12 . 03-5163330 , נייד : 054-4292355 , פקס: 03-5163334